Тел.: +38 068 876-08-48

Тел.: +38 066 879-25-68

Тел.: +38 044 455-50-42

Графік роботи:

Пн-Пт: з 9:00 до 20:00

Сб: з 9:00 до 16:00

Нд: вихідний

На сьогоднішній день реставрація зубів, порцелянові вініри, кераміка, дає можливість стоматологам змінити такі показники, як колір, розмір та положення зубів.

Характеристика красивої посмішки:

  • Симетричність - зуби повинні бути всі на своїх місцях.
  • Натуральний колір та блиск.
  • Правильна форма і розмір зубів.
  • Зуби повинні виглядати при посмішці, розмові, і поєднуватися з формою обличчя.

Симетрія в усмішці дуже важлива. При красивій посмішці центральні різці виділяються, вони зазвичай довші за бічні.
Світлий колір, заокругленість ріжучих країв і прозорість центральних різців - ось відмінність сяючої посмішки.
Наші зуби щодня відчувають сильні навантаження, які змінюють і руйнують їх, достатньо відновити прозорість ріжучого краю, і людина змінюється на очах.

РЕНТГЕНОДІАГНОСТИКАУ стоматологічному центрі «Університетський» проводяться наступні види Rn-дослідження

Цифровий!

Прицільний рентген знімок

Використовується для виявлення та аналізу змін чи патологій в зубі та/або навколо зубних тканинах. Також, прицільний рентген використовується як діагностичний після проведення лікування (наприклад - ендодонтичного).

В нашому центрі за допомогою радіовізіографа - цифрового апарату, рентгенівське зображення отримується в найкоротші терміни та в цифровому форматі. Що в свою чергу прискорює діагностику і зменшує дозу шкідливого Rn-опромінення до 10 разів.

80 грн.

Цифрова ортопантомограмма

Цифрова ортопантомограмма - цей вид рентгенологічного обстеження дозволяє виконувати панорамні знімки обох щелеп, прилеглих кісток і пазух, а також скронево-нижньощелепних суглобів.
Цей вид дослідження необхідний для планування всіх видів стоматологічного лікування (ортопедичного, хірургічного, терапевтичного та ортодонтичного).
На базі нашого центру використовується сучасний ортопантомограф провідного виробника Planmeca (Фінляндія) виробництва 2015 року зі мінімальною дозою променевого навантаження на пацієнта.

200 грн.

ПРОФІЛАКТИКАПрофесійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота - це комплекс процедур, спрямованих на оздоровлення органів і тканин порожнини рота і профілактику виникнення та прогресування стоматологічних захворювань. Під час процедури лікар видалить з поверхні Ваших зубів те, що неможливо видалити, проводячи щоденну індивідуальну гігієну в домашніх умовах: щільний пофарбований наліт, зубні камені, зубні відкладення з-під ясен.

Сама процедура професійної гігієнічної чистки триває близько години (час залежить від клінічної картини і індивідуально для кожного пацієнта) і складається з декількох етапів:

Зняття зубних відкладень ( 1 щелепа)

Видалення зубних відкладень ультразвуковим скелером. Під час ультразвукового чищення зубів швидко і ефективно видаляються тверді зубні відкладення (зубний камінь), що сприятливо впливає на здоров'я зубів та ясен.

від 320 грн.

Air flow

Чищення зубів за допомогою апарату Air flow. Під час апаратного чищення зубів щільний пігментований зубний наліт знімається струменем води, повітря та дрібнодисперсної соди або крейди, що подаються під тиском.

від 260 грн.

Полірування поверхонь зубів

Проводиться за допомогою спеціальних обертових щіточок і гумок, з використанням поліруючих абразивних паст, а контактні поверхні зубів поліруються за допомогою спеціальних смужок - штрипсів. Цей етап дуже важливий для максимального продовження ефективного результату всієї процедури, так як поліровка зубів перешкоджає повторному утворенню зубних відкладень.

55 грн.

Регулярне проведення професійної гігієни знижує ризик виникнення карієсу і інших стоматологічних захворювань. Погодьтеся, значно простіше і приємніше берегти свої зуби, звертаючись до послуг стоматологів , ніж витрачати час і гроші на лікування. Бережіть те, що у вас є зараз, і ви вбережете себе від зайвих витрат у майбутньому.

На базі нашого центру, для цієї процедури використовується новітнє японське обладнання NSK зі спеціальним порошком на основі кальцію, який за допомогою води під тиском, дозволяє вичистити наліт із зубів навіть в самих важкодоступних місцях, не пошкоджуючи емаль.

ДО

професійної гігієни порожнини рота

ПІСЛЯ

професійної гігієни порожнини рота

ВІДБІЛЮВАННЯ WHITENOWКосметичні сеанси

Експресс відбілювання (20 хвилин)

Ми хочемо подарувати білосніжні посмішки всім!
Але і у цієї процедури є обмеження.
Відбілювання зубів протипоказане:
- дітям до 18 років;
- під час вагітності та годування груддю;
- при захворюванні ясен.
Але всім іншим - можна!

400 грн.

Стандарт відбілювання (40 хвилин)

Щоб отримати бажаний відтінок зубів, #whitenow радить в перший візит пройти потрібну кількість сеансів. Потім досить відвідувати наш кабінет один раз в декілька місяців і проходити один сеанс для підтримки ефекту.

750 грн.

Класік відбілювання (60 хвилин)

Маленький сценарій вашого відбілювання зубів в #whitenow:
✔ Ви сідаєте в зручне крісло.
✔ Спеціаліст заміряє ваш відтінок зубів і проводить консультацію.
✔ На зуби наноситься інноваційний відбілюючий гель.
✔ Під впливом світла LED лампи виділяється активний кисень, який витісняє з зубів фарбувальні пігменти, не пошкоджуючи емаль.
✔ Після закінчення процедури ми заміряємо досягнутий ефект, а ви можете зробити Селфі з голлівудською посмішкою.

1050 грн.

ТЕРАПЕВТИЧНЕ ЛІКУВАННЯЕндодонтія, лікування під мікроскопом, художня реставрація

Ендодонтія - лікування кореневих каналів

Своєчасне лікування кореневих каналів дозволяє врятувати зуб. Сучасне лікування кореневих каналів сильно відрізняється від лікування в минулому. Сьогодні цей складний процес включає:

  1. Очистку кореневих каналів ручними і машинними інструментами, здатними обробити навіть найвужчий або викривлений канал;
  2. Промивання каналів спеціальними антисептичними засобами, проникаючими у всю систему кореневих каналів (тільки так ми можемо знищити мікроорганізми і обробити невидимі оком бічні канальці);
  3. При необхідності тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними препаратами з метою посилення протизапальної дії;
  4. Щільне, герметичне заповнення постійним матеріалом, що виключає повторне інфікування.

від 460 грн.

Лікування під мікроскопом

Застосування мікроскопа в терапевтичній стоматології дозволяє максимально точно діагностувати захворювання, побачити найменші каріозні вогнища та максимально зберегти здорові тканини зуба. Завдяки мікроскопу стоматолог бачить зубний канал на всьому протязі лікування і може обстежити всі його ділянки. Застосування мікроскопа дає можливість здійснювати складні процедури з кореневими каналами зуба.

 Лікування під мікроскопом знижує вірогідність ускладнень, виключає подальшу появу рецидивів захворювання.

від 1000 грн.

Фотополімерна пломба

Фотополімерна пломба - сучасний і один з найзручніших методів відновлення твердих тканин зубів за допомогою фотополімерних матеріалів. Принцип дії такого методу пов'язаний з унікальною властивістю затвердіння матеріалу і заповнення ним всієї порожнини зуба під впливом спеціального ультрафіолетового випромінювання. Він має високу міцність, а також тривалим терміном служби (до 5-7 років при правильному догляді). 
Ризик того, що встановлена ​​фотополімерна пломба випаде або зруйнується, просто мінімальний, хоча не виключена ймовірність виникнення невеликих тріщин в процесі прийому їжі і при ряді інших обставин. Однак, такі дефекти легко можна скорегувати в умовах нашого центру. 

від 450 грн.

Художня реставрація

Саме художня реставрація зубів відновить ваші зуби із серйозними дефектами. Наприклад, можна змінити форму зубного ряду, положення зуба в ряду, змінити колір зубної емалі, зменшити чи прибрати щілини між зубами.

Окремо виділяється естетична реставрація зубів, що дає змогу повернути природний колір потемнілої емалі або відновити надщерблений зуб.

Реставрація ваших зубів залишає їх «живими» та функціональними.

від 1000 грн.

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯВидалення зуба, імплантація.

Видалення зуба

Застосовується лікарями нашого центру тільки в крайніх випадках!
Висока кваліфікація наших фахівців і застосування сучасних знеболюючих препаратів гарантує Вам мінімум неприємних відчуттів при будь-якому оперативному втручанні, від найпростішого до атипового видалення зуба мудрості.

від 320 грн.

PRF після видалення 

PRF... що це? Фібрин збагачений тромбоцитами (PRF) — це аутоматрикс, отриманий з концентрату тромбоцитів крові пацієнта, шляхом центрифугування. Виготовлення мембрани PRF відбувається безпосередньо в клініці за дуже короткий проміжок часу, що дає можливість отримати фібринову мембрану з високим потенціалом до стимуляції росту кісткової і м'яких тканин пацієнта (завдяки тому, що містить багато лейкоцитів та фактори росту ендотелію судин.

від 600 грн.

Додаткова пробірка

Що відбувається після процедури? Знижується рухливість зубів, усувається неприємний запах з ротової порожнини, прискорюється загоєння лунок після видалення зубів (краще відновлюється кісткова тканина), зменшуються больові відчуття, краще приживляються імпланти.

від 200 грн.

Мембрана а-PRF

Виготовлення мембрани PRF відбувається у кілька етапів. Забір крові пацієнта (безпосередньо в кріслі стоматолога); Центрифугування крові; Переміщення отриманого згустку (мембрани) з пробірки у спеціальний бокс для отримання мембрани потрібної товщини.

від 800 грн.

Гемісекція

Гемісекція - видалення частини зуба з коренем (наприклад, на одному з коріння перебувати вогнище хронічної інфекції, що не піддається лікуванню; відповідно він і підлягає видаленню). Це дозволяє використовувати половину, що залишилася зуба в якості опори для протезування. Окремий випадок гемісекція - коронорадікулярная сепарація. Проводиться у разі наявності вогнища запалення між корінням зуба. При цьому зуб розпилюється по середині і виходить як би два окремих зуба, які надалі покриваються коронками. Осередок запалення при цьому «самоліквідується».

вiд 350 грн.

Імплантація

Це сучасний метод відновлення втрачених зубів за допомогою імплантації.
Імпланти зубів виробляються з біосумісних матеріалів (титан), приживання яких становить 97-98%.
Переваги імплантації: атравматична операція, довговічність, не травмуються сусідні зуби та можливість відновлення зубного ряду навіть у найскладніших ситуаціях.
Наші фахівці, з радістю, допоможуть Вам з вибором імплантів в будь-якому ціновому діапазоні.

від 11000 грн.

ПАРОДОНТОЛОГІЯЛікування захворюваннь пародонту

Захворювання пародонта - це запальний процес ясен, що при прогресуванні може вразити і зруйнувати кісткову тканину, що оточує та підтримує зуби. Основною причиною ураження ясен є зубний наліт у вигляді міцно прикріпленої до зуба, безбарвної плівки. Якщо зубний наліт не видаляється щодня шляхом регулярногочищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, він може накопичуватися на поверхні емалі зубів та ясен, призводячи до ураження м'яких ясенних тканин, а також кісткової тканини, що утримує зуби. У результаті такого захворювання зуби починають хитатися, випадати самостійно або підлягають видаленню стоматологом.

Захворювання пародонта можуть виникати у будь-якому віці, але найчастіше зустрічаються у дорослих. При виявленні на ранніх стадіях пародонтит є оборотним, тому терміново зверніться до стоматолога, якщо Ви помітите наступні симптоми:

Почервоніння, набряк або хворобливість ясен; 

Кровоточивість ясен під час чищення зубів зубною щіткою або зубною ниткою;

Візуальне подовження зубів (через опущення ясен);

​Утворення пародонтальної кишені в результаті того, що ясна опустилися або відстають від зубів;

Зміна прикусу зубів;

Гнійні утворення між зубами і яснами;

Постійний неприємний запах або поганий присмак у роті.

Консультація пародонтолога + рентген-діагностика

На початку варто пройти консультацію у стоматолога-пародонтолога. Пародонтолог — це лікар, який лікує захворювання зубів і ясен, такі як гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Потрібно з самого початку скласти план лікування, зробити необхідні рентгенівські знімки. Рентген дозволить оцінити рівень втрату кісткової тканини, виявити пародонтальні кишені, зробити прогноз щодо кожного зуба і визначити необхідні методи лікування і протезування.

290 грн.

Видалення твердих над — і підясенних зубних відкладень

Насамперед необхідно прибрати причину запалення — тверді над — і підясенні зубні відкладення, а також м’який мікробний зубний наліт. Робиться це за допомогою ультразвукового чищення зубів. Тільки після видалення зубних відкладень можна приступати до протизапальної терапії.

від 280 грн.

Лікування пародонтиту

Крім того, при пародонтиті лікування на протизапальної терапії не закінчується. При наявність глибоких пародонтальних кишень, рухливість зубів, і тим більше, якщо пацієнт вже втратив кілька зубів — потрібні додаткові методи лікування (Vector терапія ,шинування, кюретаж, протезування).

від 1000 грн.

ДИТЯЧЕ ЛІКУВАННЯВсе, що ми робимо - ми робимо з любов'ю

Видалення молочного зуба

Дитячий стоматолог нашого центру створює максимально комфортні умови для маленьких пацієнтів, розважає іграшками і дарує приємні подаруночки за терпіння і мужність. Перед процедурою ми обов'язково проведемо психологічну підготовку для вашої дитини і постараємося зробити все для того, що б стоматологічний захід пройшов легко і безболісно.

від 75 грн.

Вирівнювання зубів

На сьогоднішній день, медицина знайшла рішення для кривих, нерівних зубів – це процедура вирівнювання зубів. Існує багато методик і технік, завдяки яким зуби стають рівними. Наприклад, щоб задати зубам необхідний напрям зростання або вирішити проблему неправильного прикусу використовуються трейнери. Трейнер це спеціальна пластина з силікону, яку необхідно надягати на зуби на ніч, а ось вдень носити не більше однієї години. Не менш ефективний результат дає такий вид вирівнювання зубів як знімні апарати з пластмаси або металу. Подібну конструкцію доводиться носити протягом усього дня.

від 1600 грн.

Лікування карієсу (кольорові пломби)


від 350 грн.

ОРТОДОНТІЯВиправлення прикусу у дітей та дорослих.

Сучасні знання та технології дозволяють кожній людині, не зважаючи на її вік, мати прекрасну посмішку. Правильний прикус досягається виправленням зубо-щелепових аномалій та дефектів зубного ряду.

Ми пропонуємо найсучасніші технології , які разом з майстерністю фахівців створюють відмінний результат:

Елайнери, або "прозорі брекети", прозорі знімні капи

Лікування елайнерами складається з набору майже непомітних, знімних кап, які Ви будете міняти один раз в два-три тижні та носити цілодобово (знімати тільки для прийому їжі та гігієни).

 Кожен елайнер виготовлений індивідуально для Ваших зубів. Один елайнер може спричинити зубне переміщення біля 1 міліметра, тобто кількість кроків (замін елайнера на новий) залежить від обсягів переміщення зубів. Разом із зміною елайнерів, поступово Ваші зуби змінюватимуть положення, крок за кроком, тиждень за тижнем і так до моменту, коли остаточно вирівняються, як було визначено Вашим лікарем.

від 1200 грн.

Еластопозиціонер

Еластопозиціонер - силіконовий, високоеластичний шаблон Ваших вже вирівняних на моделі (set-up) зубів. Досить ефективний метод ортодонтичної корекції з мінімальними втручаннями. Одягаючи його всього лише на ніч та біля 3 годин в день можна досягти хороших результатів. Хоча це дуже ефективний метод, покази до його застосування обмежені.

від 7000 грн.

Брекет-системи від світових лідерів

Керамічні брекети відрізняються від металевих тільки тим, що кронштейни та дріт виготовляються з матеріалу прозорого кольору або кольору зубів. Керамічні брекети є естетичним варіантом, який пацієнт може вибрати, щоб отримати менш помітну альтернативу традиційним брекетам.

від 8000 грн.

Самолігуючі брекети ( 1 щелепа)

Одним з найкращих досягнень медицини в сучасній ортодонтії – це самолігуючі брекети. Їх головною конструктивною особливістю є елементи, що використовуються для пасивного зміцнення дуги в самій базі брекетів. За допомогою лігатур кріпиться дуга в звичайних брекетах і для зміщення зубів треба подолати велику силу тертя. А самолігуюча брекет система не блокує, а фіксує дугу, це дозволяє робити переміщення зубів за допомогою більш фізіологічних, слабких сил.

15000 грн.

Вирівнювання зубів

На сьогоднішній день, медицина знайшла рішення для кривих, нерівних зубів – це процедура вирівнювання зубів. Існує багато методик і технік, завдяки яким зуби стають рівними. Наприклад, щоб задати зубам необхідний напрям зростання або вирішити проблему неправильного прикусу використовуються трейнери. Трейнер це спеціальна пластина з силікону, яку необхідно надягати на зуби на ніч, а ось вдень носити не більше однієї години. Не менш ефективний результат дає такий вид вирівнювання зубів як знімні апарати з пластмаси або металу. Подібну конструкцію доводиться носити протягом усього дня.

від 2900 грн.

Принцип дії заснований на постійному мікро-тиску на зуб і взаємодії дуги і брекета між собою.
На прийомі Ваш лікар підбере найбільш підходящий і ефективний метод ортодонтичного лікування і допоможе визначитися з видом ортодонтичного апарату.
Довіртеся нам, і результат не змусить себе чекати!

ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯСтоматологічне протезування зубів коронками, вінірами, знімними та незнімними протезами з металокераміки, кераміки.

У звичному розумінні стоматологічне протезування – це встановлення імітації здорового зуба (або кількох) замість втраченого або пошкодженого. Стоматолог-ортопед бачить цей процес трохи інакше – як повноцінне відтворення всіх функцій зубощелепної системи в комплексі.

У нашому стоматологічному центрі застосовується як знімне, так і незнімне протезування, причому в кожній з цих категорій є різні техніки виконання. Для кріплення протезів на збережену частину зуба використовують вкладки і штифти, а при повному заміщенні фіксація проводиться за допомогою замків, кламерів і присосок.

Детальніше про всі можливі варіанти встановлення протезів саме у Вашому випадку розповість наш лікар на консультації. У кожному випадку намагаємося підібрати оптимальний варіант у співвідношенні якості і ціни.

Вініри

Представляють собою, тонкі керамічні накладки на фронтальну поверхню зуба.
Якщо Ви хочете приховати давні і, часом, не зовсім вдалі реставрації або інші проблеми фронтальній поверхні зубів, з мінімальною втратою твердих тканин зуба і ідеальної естетикою - це для Вас!

від 3900 грн.

Повні знімні (пластинкові) зубні протези

Естетичні, міцні і зручні конструкції для тих людей, які втратили безліч зубів.
Наші фахівці використовують тільки сучасні, міцні і біосумісні матеріали, які з високою точністю дозволяють виготовляти протези.
Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний вид протезування!

від 2500 грн.

Бюгельні зубні протези

Частково-знімні (бюгельні) зубні протези застосовуються при частковій втраті зубів. Вони володіють особливою міцністю т.к. в їх основі дуже тонкий металевий базис. Користуються особливою популярність у пацієнтів через міцність, естетичність і функціональність.

від 4500 грн.

Протезування на імплантатах

На першому етапі Вам встановлюють сам імплантат та накривають його яснами. Протягом наступних 3-5 місяців проходить остеоінтеграція (приживлення) імплантата. Процес "приживлення" імплантата контролюється за допомогою рентгенодіагностики. Для переходу до другого етапу на імпланти встановлюються формувачі ясен - це спеціальні заглушки навколо яких формуються ясна, як навколо природнього зуба.

Під час другого етапу в імплантат встановлюють абатмент. Абатмент - це перехідна конструкція між імплантатом та коронкою зуба. Лікар - ортопед знімає спеціальні відбитки і передає їх в зубо-технічну лабораторію. Зубні техніки виготовляють коронку зуба, яка встановлюється на абатмент.

від 4250 грн.

03057 м. Київ, вул. Антона Цедіка, 7

Графік роботи: 

Пн-Пт: з 9:00 до  20:00 

Сб: з 9:00 до 16:00  

Нд: вихідний

Тел.:+38 068 876 08 48

Тел.:+38 066 879 25 68

Тел.:+38 044 455 50 42